Filmy na kanale Strażak Sam na boisku

Lubię wracać do swojej rodzinnej miejscowości, bo tam wchodzą w życie moje najlepsze pomysły. Jeden poranek postanowiłem spędzić na orliku i nagrać dla Was 5 kreatywnych sposobów na strzał w poprzeczkę. Bo przecież zwykłe strzały już dawno przestały przynosić emocje!

Dzięki piłkarskiej pasji odwiedzam wiele ciekawych miejsc, w których prezentuję moje pokazy trików piłkarskich. Łatwo nie było, ale udało się wstać na wschód słońca i na przepięknej Plaży Kleopatry w Turcji, przy szumie rozbijających się o brzeg fal, nagrałem dla Was krótki film.

Wyzywam Cię na pojedynek, Panie Pawle! Jedna bramka, dwie piłki, dwóch zawodników, trzy konkurencje, ale tylko jeden zwycięzca! Wyzwałem na pojedynek Pawła Skórę, legendę freestyle football i trenera piłki nożnej. Zobaczcie jak mi poszło!

Zostałem zupełnie Sam na boisku! Co dzieje się w takiej sytuacji? Byłoby ciężko gdybym nie miał przy sobie mojej wiernej piłki, ale na szczęście bez niej nigdzie się nie ruszam, więc żadna samotność nie jest mi straszna. Zobaczcie jakie nowe triki wymyśliłem!

Pokazy trików piłkarskich w moim wykonaniu są idealną atrakcją na każde wydarzenie. Freestyle football w profesjonalnym wydaniu wpasuje się nie tylko w imprezy sportowe. Nie wierzycie?
To zobaczcie mój występ na weselu. Goście i Państwo Młodzi byli zachwyceni!

Zobacz film na Youtube!